Objektiv SONY SAL-135F28 černý
Český návod k použití Objektiv SONY SAL-135F28 černý - * Teleobjektiv s rozostřením (ohnisková v
Návod k použití Objektiv SONY SAL-135F28 černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Objektiv SONY SAL-135F28 černý
Český návod SONY k použití výrobku Objektiv SONY SAL-135F28 černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524340990
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Teleobjektiv s rozostřením (ohnisková vzdálenost 200mm, ekv. 35mm) se speciálním optickým prvkem zajišťujícím výjimečně plynulý efekt rozostření
* Široký kroužek ostření a kroužek pro ruční nastavení clony umožňují další ovládání rozostření
* Název produktu: 135 mm F2,8 [T4,5] STF
* Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm při použití s fotoaparátem se senzorem APS-C: 202,5
* Součásti objektivu: 6-8; Interní filtr APD (1 skupina, 2 prvky) součástí dodávky
* Úhel pohledu po připevnění ke 35mm fotoaparátu; stupně: 18