Sluchátka PANASONIC RP-HJE200EAA
Český návod k použití Sluchátka PANASONIC RP-HJE200EAA - Popis výrobku * Audio sluchátka do uší
Návod k použití Sluchátka PANASONIC RP-HJE200EAA
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sluchátka PANASONIC RP-HJE200EAA
Český návod PANASONIC k použití výrobku Sluchátka PANASONIC RP-HJE200EAA udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232429516
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Popis výrobku
Technické parametry
* Průměr membrány: 11,5 mm
* Impedance: 16 ohmů
* Citlivost: 100 dB / mW
* Max. příkon: 200 mW
* Frekvenční rozsah: 6 Hz - 23 kHz