Televize Samsung PS51E490, plazma
Český návod k použití Televize Samsung PS51E490, plazma - 3D PLASMA TV 51"(129 cm), HD 1024 x 768, 600Hz Subfiel
Návod k použití Televize Samsung PS51E490, plazma
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize Samsung PS51E490, plazma
Český návod Samsung k použití výrobku Televize Samsung PS51E490, plazma udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Samsung
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Samsung
6) Značka: Samsung
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize Samsung PS51E490, plazma - 3D PLASMA TV 51"(129 cm), HD 1024 x 768, 600Hz Subfield Motion, Real Black, Mega dynamický kontrast, Slim design, unikátní technologie konverze videa z 2D do 3D, procesor 3D HyperReal Engine, Clear Image Panel, Wide Color Enhancer Plus, integrovaný digitální tuner DVB-T/C, analogový tuner, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital Plus/Dolby Pulse, dts 2.0+Digital Out, Zvukový výstup 2x10W, 3D Explorer, Allshare, 3D Bluetotoh Sync, podpora Wi-Fi adaptéru, podpora Smart telefonu jako ovladače, Herní mód, sleep timer, 2xHDMI, 1xSCART, komponentní, kompozitní a optický výstup, vstup na sluchátka, DVI Audio vstup, 1xUSB, USB 2.0 Movie, TXT 1000 stran, 1 Tuner PIP, EU Eco známka, Eco light sensor, Stand-by příkon 0,3W, otočný čtvercový podstavec, součástí dodávky 2x 3D brýle