NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | dětský nábytek | kočárky | šperky | led monitory | autosedačky | hodinky | návody a manuály |
Český manuál a návod

Kabel NOKIA CA-70

Český návod k použití Kabel NOKIA CA-70 - Kabel Nokia CA-70 Tento kabel vám dovoluje přenášet d
               

 

Návod k použití Kabel NOKIA CA-70

Český návod k použití Kabel NOKIA CA-70 je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Kabel NOKIA CA-70 nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Kabel NOKIA CA-70, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce NOKIA. Přečtěte si také diskuzi k Kabel NOKIA CA-70.
Kabel NOKIA CA-70
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Kabel NOKIA CA-70
Český návod NOKIA k použití výrobku Kabel NOKIA CA-70 udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku NOKIA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis NOKIA
6) Značka: NOKIA
Návod k použití Kabel NOKIA CA-70

Jste-li majitelem Kabel NOKIA CA-70 od NOKIA a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Kabel NOKIA CA-70 -
Kabel Nokia CA-70

Tento kabel vám dovoluje přenášet data mezi kompatibilním počítačem a přístrojem Nokia a zároveň z počítače nabíjet baterii přístroje. Kabelem můžete propojit přístroj Nokia vybavený konektorem Pop-Port? s počítačem vybaveným kompatibilním USB konektorem. Funkce dostupné při propojení kabelem závisí na vašem přístroji Nokia a softwaru, který využíváte pro propojení ve svém osobním počítači (například Nokia PC Suite).

Rychlost přenosu dat

Kabel Nokia CA-70 podporuje USB specifikaci 2.0. Aktuální dosažená přenosová rychlost závisí na telefonu, užívané službě a vlastnostech sítě.

Kompatibilita nabíjení

Výstupy:

Telefony a přístroje, které mají 3,5mm nabíjecí konektor, jsou s CA-70 přímo kompatibilní. Seznam kompatibilních výstupů najdete na webové stránce kabelu Nokia CA-70. K nabíjení telefonů a přístrojů, které mají užší 2mm nabíjecí konektor, použijte kabel Nokia CA-44.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud je baterie telefonu úplně vybitá, může trvat několik minut, než se přístroj nastartuje.

Příslušenství:

Příslušenství, které má 3,5mm nabíjecí konektor, je s kabelem CA-70 přímo kompatibilní. K nabíjení příslušenství, které má užší 2mm nabíjecí konektor, použijte nabíjecí adaptér Nokia CA-44.

Vlastnosti nabíjení

Vezměte prosím na vědomí, že při nabíjení mobilního telefonu a příslušenství z vašeho přenosného počítače je energie odebrána z tohoto přístroje. Pokud je počítač napájen baterií, je její výdrž zkrácena. Pokud je váš laptop připojen do zásuvky nebo používáte osobní počítač, je energie pro kabel CA-70 odebírána ze zásuvky a neměla by způsobit postřehnutelné zkrácení provozní doby vašeho počítače.

Nepokoušejte se nabíjet přes USB huby laptopu či osobního počítače. Energie vyžadovaná kabelem CA-70 by mohla nabít elektroniku hubu a zabránit přenosu dat.

Vezměte prosím na vědomí, že nabíjecí proud kabelu CA-70 je nižší než u některých nabíječek Nokia, proto může nabíjení trvat o něco déle, než například s nabíječkami Nokia AC-1, AC-4 či ACP-12 nebo mobilními nabíječkami Nokia LCH-12 či DC-4.

Pokud je kabel využíván pouze pro datové propojení, musí být připojen pouze USB konektor k počítači a konektor PopPort k telefonu. V tomto případě se baterie telefonu nedobíjí a žádným způsobem neovlivňuje stav baterie v hostitelském počítači.

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Kabel NOKIA CA-70 - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!

Vložit dotaz nebo reakci k Kabel NOKIA CA-70

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> CHARRIOL
> SMOBY
> Motorola
> EMILIO PUCCI
> WALACHIA
> SAMSUNG
> CHEVIGNON
> DICKIE
> TOMMY BAHAMA
> TOSHIBA
> SIGMA
> KÉRASTASE
> LOMANI
> GAJAH TUNGGAL
> DISNEY PRINCESS
> Scheppach
> BARUM
> PRETEC
> T-MOBILE
> RAZER
> ANNA SUI
> COTY
> EDISON
> AUTOGRIP
> CELINE
> MARIAH CAREY
> KORMORAN
> CARLO CORINTO
> ROCCAT
> LOCK&LOCK
> GP
> LOGITECH
> ETA
> CUSTO BARCELONA
> NAREX

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - Český návod k obsluze a manuály ke stažení
sitemap.xml