NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | kočárky | hračky | dětské potřeby | ovladače, drivers | peníze a půjčky | hodinky |
Český manuál a návod

Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

Český návod k použití Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime - Popis produktu: * Nová navigace Mio Spirit
               

 

Návod k použití Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

Český návod k použití Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce Mio. Přečtěte si také diskuzi k Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime.
Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime
Český návod Mio k použití výrobku Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Mio
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Mio
6) Značka: Mio
7) EAN kód: 4710887983773
Návod k použití Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

Jste-li majitelem Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime od Mio a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime - Popis produktu:
* Nová navigace Mio Spirit 680 má vše, co se od výkonné navigace očekává, včetně širokoúhlého displeje s úhlopříčkou 5" (12,7 cm) a jedinečných navigačních funkcí. Funkce Výběr tras umožňuje předběžné prohlížení tras a funkce SmartRoutes a LearnMe Pro? umožňují jet po vhodnější trase. Zařízení Spirit 680 je plnohodnotná navigace splňující ty nejnáročnější požadavky.

* Vyberte si nejlepší trasu ještě před tím, než se vydáte na cestu. Nová funkce Výběr tras umožňuje náhled až čtyř různých tras: nejrychlejší, nejkratší, nejschůdnější a nejlevnější. Z těchto tras si lze vybrat tu, která v daný moment nejlépe odpovídá vašim potřebám.

* "Nové modely přichází právě včas před letní cestovní sezónou a posouvají Mio opět do čela technologických inovátorů v této oblasti. Inovované funkce navigování zjednodušují výběr vhodné trasy dle aktuální potřeby nebo se sami přizpůsobují stylu daného řidiče," říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Komfortní navigace
* Všechny nové modely disponují pokrokovými technologiemi pro plánování trasy. Funkce Smart Routes používá k optimálnímu výpočtu informace sesbírané od milionů řidičů, díky kterým je cesta rychlejší a úspornější. Ve výpočtu je navíc zohledněn i čas a den konání cesty. V průběhu jízdy jsou uživatelé navigováni prostřednictvím 3D náhledů křižovatek doprovázené jasnými a přehlednými pokyny o řazení.

* Výběr tras nově navrhuje 4 možnosti jízdy graficky znázorněné přímo na displeji navigace - nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější. Uživatelé mohou využít také plánování cesty s optimalizací průjezdních bodů jak v navigaci, tak i v aplikaci na počítači MioMore Desktop. Novinkou je také funkce LearnMeTM Pro, která se učí stylu jízdy řidiče a přizpůsobuje výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle. Novinkou je i simulace polohy v tunelu a hlasové navigování Text-to-Speech, s hlasovými pokyny včetně názvů silnic.

* I parkování je s novými navigacemi Mio stále jednodušší. Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovacích míst v blízkosti cíle a jedním klenutím na symbol "P" řidiče dovede na nejbližší parkoviště.

Jednodušší ovládání
* Zadávání adres ulehčí klávesnice QuickSpellTM zobrazující relevantní klávesy na základě informací z databáze a tím intuitivně napovídá v průběhu zadávání. Nalezení cílového bodu je daleko snazší i díky novému vyhledávání podle klíčových slov, které funguje na stejném principu jako fulltextové vyhledávače na internetu.

* Nároční zákazníci určitě ocení bezplatné a funkční RDS-TMC dopravní zpravodajství fungující kompatibilně se SmartRoutes pro optimální výpočet trasy.

Větší hodnota
* Každý z nových modelů je nabízen s dvouletou aktualizací map a softwaru zdarma. Po dvou letech je možné aktualizace map, stejně jako cestovní průvodce nebo další doplňky dokoupit na webových stránkách výrobce.

* Navigace Mio nabízí také propracované cestovní průvodce. Užitečné informace o historických budovách doplněné o fotografie, detailní popisy, otevírací hodiny a kontakty jsou uživatelům k dispozici pro všechna hlavní města Evropy. Uživatel má dokonce k dispozici i plánovač výletů a režim pro chodce výborně sloužící při prohlídkách těchto měst. V případě zájmu si uživatelé mohou informace o ostatních městech také jednoduše prodloužit.


Parametry
* Velikost obrazovky (palce): 5"
* Velikost obrazovky (cm): 12,7cm
* Počet map: 44
* Update map v ceně: 2 roky
* 30ti denní záruka nejnovějších map: ano
* Software: Phoenix Entry
* TMC: ano
* Řazení v jízdních pruzích: ano
* Cestovní průvodce: ano
* Ekonomická trasa: ano
* SmartFind vyhledávání na jednom řádku: ano
* NavPix navigace: ano
* Video přehrávač: ne
* MP3 přehrávač: ne
* Google vyhledávání: ne
* Předpověď počasí: ne
* Bluetooth handsfree: ne
* SOS asistence: ano
* Režim pro pěší: ano
* Software pro počítač*: MMDII
* Tlačítko pro návrat do home menu: ano
* Tlačítko pro uložení pozice: ano
* AV vstup: ano
* Micro SD slot: ano

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

Vložit nový příspěvek Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

Předmět: Rada
Datum: 2013-04-05 11:48:34Autor: Jarda
Mám navigaci MIO SPIRIT 680, Zmeškal jsem30ti denní lhůtu navigaci zaregistrovat. Jak a nebo kde mohu získat nové aktualizace map. V ceně jsem měl zdarma aktualizace na 2 roky. Platnost končí letos v červenci. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Vlašic
Odpovědět

Vložit dotaz nebo reakci k Navigace Mio Spirit 680 Full Europe Lifetime

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> DERMACOL
> SKULLCANDY
> SPY GEAR
> MARC O´POLO
> Güde
> BRITAX
> JACQUES FATH
> PACHA IBIZA
> MATTEL
> MAYSTAR
> BENETTON
> LON
> K-9
> GARDENTECH
> LOCK&LOCK
> ESCADA
> FUNTOSEE
> TECHNISUB
> ZAK
> SOEHNLE
> MASAKI MATSUSHIMA
> GWÉNAËL MALCORPI
> DOLCE & GABBANA
> LANCOME
> BARBIE
> HAMA
> GREMAX
> MEMBER'S
> FISHER-PRICE
> COBI
> SONIA RYKIEL
> ROC
> JEAN PATOU
> AQUAEL
> WHISKAS

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - České návody k použití a manuály ke stažení
sitemap.xml