Ntb ASUS K53BR-SX019V 15,6''/E450/750GB/4GB/a7470M/DVD/Wln/Cam/W7PM64
Český návod k použití Ntb ASUS K53BR-SX019V 15,6''/E450/750GB/4GB/a7470M/DVD/Wln/Cam/W7PM64 - Země
Návod k použití Ntb ASUS K53BR-SX019V 15,6''/E450/750GB/4GB/a7470M/DVD/Wln/Cam/W7PM64
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS K53BR-SX019V 15,6''/E450/750GB/4GB/a7470M/DVD/Wln/Cam/W7PM64
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659044949
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Česká republika 00420 596 766 888 08:00-17:00 Po ~ Pá
Slovenská republika 00421 232 162 621 08:00-17:00 Po ~ Pá
On board processor AMD E450
Operating System Windows 7 Home Premium (64bit)
Chipset A50M
On board Memory N/A
Memory Slot 2x
System memory DDRIII 1333 4GB
Storage 2.5" SATA 750GB 5400rpm
Display "15.6"" LED-backlit TFT LCD Display
resolution: HD 1366x768 / 16:9
Display type: (Typical 180-nit)
16ms response time
NTSC:45%"
LCD Type Glare
External video display modes "HDMI 1.3a
VGA max. 2048*1536 @85Hz refresh rate"
Video Graphics AMD Radeon HD 7470 (Seymour)
Graphics by CPU "AMD Radeon Mobility HD6250 (C50)
AMD Radeon Mobility HD6290 (C60)
AMD Radeon Mobility HD6320 (E450)"
Video memory DDR3 1GB
Video Camera 0.3 Mega Pixel web camera (Fixed type)
Optical Drive [SATA] 12.7"mm 8X Super Multi with Double Layer
Built-in TV-Tuner N/A
FingerPrint N/A
Wireless 802.11bgn
3G N/A
LAN 10/100/1000 Mbps
Card Reader SD?MMC?MS?MS Pro
LED Status Indicator "Storage device access
Power-on / Suspend
Battery Charging / full / low
Capital Lock
Number Lock
Wireless / Bluetooh on status indicator"
USB Port 3x USB 2.0
Interface "1x Microphone-in jack
1x Headphone-out jack
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1x VGA Port (D-Sub)
1x HDMI"
Audio "Built-in speaker
Built-in microphone
Altec Lansing? speakers"
Weight (Kg) 2.60 KG (with 6 cell battery)
Dimension (cm) 37.8(W) x 25.3(D) x 2.83 ~ 3.49 (H) cm
AC Adapter "65W AC Adapter
Output : 19V DC, 3.42A, 65W
Input : 100~240V AC, 50/60Hz universal"