Ntb Lenovo IdeaPad B570 B800/15.6/4G/320/HD/DVD/B/W7HP64 (59325607)
Návod k použití Ntb Lenovo IdeaPad B570 B800/15.6/4G/320/HD/DVD/B/W7HP64 (59325607)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb Lenovo IdeaPad B570 B800/15.6/4G/320/HD/DVD/B/W7HP64 (59325607)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Lenovo
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Lenovo
6) Značka: Lenovo
7) EAN kód: 886843838204
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model LENOVO B570e černý
15,6?, B800 1,5GHz, 3200GB, RAM 4G, DVD, grafika Intel? HD, BT, OS Windows 7 Home Premium 64 bit
Displej: 15.6''HD LED 1366x768, 16:9 lesklý s integrovanou webkamerou (0,3M)
Procesor: Intel? Celeron? Processor B800(2M Cache, 1.50 GHz)
Paměť: 4GB PC3-1333 DDR3 SDRAM/1x
Disk: 320GB SATA, 5400ot.
Grafická karta: Intel? HD Graphics
Optická mechanika: DVD?RW Dual Layer
Síť:10/100/1000 Ethernet, WiFi Lenovo BGN, Bluetooth V2.1
Polohovací zařízení: Industry Standard Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisku prstů: ne
Operační Systém: Windows 7 Home Premium 64 bit
Baterie: 6 Cell Lithium-Ion
Výdrž baterie: 3 - 4 hodiny
Záruka NTB: 1 rok Customer Carry-in
Záruka baterie: 1 rok
Rozměry: 378mm x 255mm x 18 to 34mm